Yükleniyor...

ÇANKAYA REKLAM AJANSI

ÇANKAYA REKLAM AJANSI

Ajans365; iş, araştırma, yaratıcılık ve medya departmanlarını çatısı altında bulundurmaktadır. Bizim ajansımız için başarı, müşterilerimizin başarısı demektir. Aynı zamanda pazarlama, tasarım ve halkla ilişkiler alanlarında şirketinizin bütününün kavramı için projelerimize devam etmekteyiz.

Ajans 365 - Çankaya Reklam Ajansı olarak müşterilerimiz adına büyük düşünmenin ve efektif marka oluşturmanın sembolü olarak, sektörde adımızın geçtiği her alanda itibarımızı yaptığımız projelerle göstermeye devam etmekteyiz. 

Reklam ajansı, firmanız için mühim bir partner olarak bilinmektedir. İletişim yapınızın, stratejinizin, konumlandırmanızın ve performansınızın büyük bir çoğunluğunun belirlenmesinde rol oynar. Ana yapısında ajans, sabır gerektiren bir ilerleme olmaktadır. Bunu gerçekleştirebilen iş birlikleri, uzun ve kazançlı olmalıdır. Tüm bu sebeplerden ötürü her marka uzun soluklu çalışmak isteyeceği ajansı tercih etmektedir. 

Ajans 365 - Çankaya Reklam Ajansı ise temelinde bu süreçte ilerlemek için ciddi bir çaba göstermektedir. Sürecin ilerleyen evrelerinde tecrübelerimizi hizmetlerimizi geliştirmeye ve bize uyumlu olan marka kategorilerinin ne olduğunu seçmeye odakladık. Son adımda ise markalar ile birlikteliğimiz uzun soluklu olma yoluna girdi. Ajans 365 - Çankaya Reklam Ajansı'nın vizyonu, reklam ajanslarının kendi normlarına göre uyumlu markaları tercih etmeleri yönündedir. Her sınırdan marka ile iş yapmaya kalkan ajansların uzun süreli iş yapamamasının yanında ekip sürecinde de birçok değişiklik gerçekleştirdikleri belirtilmektedir. Tüm bu deneyim yolculuğumuzda Ajans 365 - Çankaya Reklam Ajansı olarak kendimize ilke edindiğimiz kriterler şunlar olmaktadır:

Çankaya reklam ajansı, pazarlama iletişimi sorunlarınıza çözüm üretmeyi ve nihai hedefinize ulaşmanızda yardımcı olmayı prensip edinmiştir. Aynı zamanda firmanızın ya da markanızın; hedef kitle analizi, pazar analizi, ürün ve hizmet analizi gibi süreçlerine en doğru şekilde eşlik etmektedir.

Reklam ajansımız birçok profesyonel disiplinin birleşmesi sonucu ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden bir marka olarak sunduğunuz projelerin başarılı olmasını istiyorsanız; Ajans 365 - Çankaya reklam ajansı, firmanıza profesyonel bir ilerleme sunacaktır. Teknolojinin ilerlemesine ve farklılaşan tüketici alışkanlıklarına ayak uydurmayı başaran bir reklam ajansı olarak pazarlama iletişiminizi hayata geçiriyoruz. 

Özetle Ajans 365 - Çankaya reklam ajansı olarak firmanızın denetim mekanizmasına ve sonucu ulaşmak adına belirleyeceğiniz yol haritasına destek olmakta; bu süreci yönetmeniz için gereken tüm adımları uygulamaktayız.

25 Ağustos 2021 Çarşamba

ÇANKAYA

REKLAM

AJANSI

ÇANKAYAREKLAMAJANSI

cankaya

reklam

ajansi

ÇANKAYAREKLAMAJANSI

Katalog Tasarımı
Katalog Tasarımı

Tasarımcılar olarak bizler için katalog tasarlarken en önemli şey yazı, resim ve renkler arasındaki uyumu sağlamaktır.

16 Ocak 2022 Pazar
SOSYAL MEDYA AJANSLARI
SOSYAL MEDYA AJANSLARI

Günümüzde sosyal medyanın yaygınlaşması, kurum ve markaların müşterileri ile iletişime geçme imkanını da beraberinde getirmiştir.

23 Aralık 2021 Perşembe
Dijital Reklam Ajansında Aranacak 5 Şey
Dijital Reklam Ajansında Aranacak 5 Şey

Pazarlama dijital dünyaya gittikçe daha fazla kayarken, deneyimli bir dijital reklam ajansına ve sağlam bir dijital stratejiye sahip olmak her zamankinden daha önemli.

5 Aralık 2021 Pazar
Başarılı Bir E-Ticaret Sitesi
Başarılı Bir E-Ticaret Sitesi

Ajans 365 CS- Ankara Reklam Ajansı E-ticaret sektörü geçen yıl çarpıcı bir şekilde büyüdü! COVID-19 nedeniyle birçok ticari mağaza kapandı, bu arada tam tersini yapan birçok e-ticaret işletmesi var!

5 Aralık 2021 Pazar
REKLAM AJANSLARI
REKLAM AJANSLARI

İlk kabul edilen reklam ajansı 1786'da William Taylor'dı. 1800 yılında James 'Jem' White tarafından Londra, Fleet Street'te başlatılan bir diğer erken ajans, sonunda, geç saatlerde iflas eden bir işe

17 Kasım 2021 Çarşamba
Reklam ajansı ne yapar?
Reklam ajansı ne yapar?

İnsanların bize bir reklam ajansının ne yaptığını sorduğu ortaya çıkıyor. Bu oldukça meşru bir soru. Bu blog yazısımızla bu soruya cevap vermek istiyoruz!

20 Haziran 2021 Pazar
Reklam Ajansları
Reklam Ajansları

Günümüzün belki de en önemli pazarlama yöntemi haline gelen reklamlar çok çeşitli şekillerde birbirinden oldukça farklı iletişim kanalları aracılığıyla yapılabiliyor.

5 Haziran 2021 Cumartesi
Reklam Ajansı Süreçleri
Reklam Ajansı Süreçleri

Reklam ajanslarının büyüklükleri ile sunduğu hizmetler ve sunduğu hizmetlerin ilgili firmaya sağladığı fayda arasında doğru bir orantı vardır.

5 Haziran 2021 Cumartesi
Kurumsal Kimlik Kılavuzu
Kurumsal Kimlik Kılavuzu

Bir kurum veya işletmenin temel tasarımı olarak tanımlanan kurumsal kimlik tasarımları, hedef kitlenizin gözünde ilk aşamasını oluşturan tasarımlardandır.

23 Mayıs 2021 Pazar
Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik tasarımı konusundaki tutumlarınız sektörünüzde lider bir konuma yükselme gibi hayalleriniz varsa, gerçekleşmesi için de bir kurumsal kimlik tasarımı uygulama planı ve stratejiniz vardır.

1 Nisan 2020 Çarşamba
En iyi Ankara Reklam Ajansları
En iyi Ankara Reklam Ajansları

Kurulduğu yıldan bu yana dünya çapında ve ulusalda farklı sektörlerde adını duyurmuş birçok marka ile iş birliği yapıp, çalıştığı markaların, geleneksel ve dijital medyadaki tüm iletişim çalışmaları için bütünleşik pazarlama iletişimi stratejilerini kreatif yaklaşımlarla üretiyoruz.

1 Nisan 2020 Çarşamba
Dijital Reklam Ajansı Nedir?
Dijital Reklam Ajansı Nedir?

Yerel reklam ajanslarından konsept olarak tamamen farklı konsepte sahiptir. Dijital Reklam Ajansları online sayılacak reklam alanlarında profesyonel şekilde faaliyet sürdüren şirketlerdir.

3 Mart 2020 Salı
Grafik Tasarımın Önemi
Grafik Tasarımın Önemi

Grafik tasarım, web site veya ilgi çekici işleriniz için yazı resim ve desenleri estetik bir şekilde düzenleme işine verilen genel isimdir. Çünkü grafik tasarım sadece iki kelimeden oluşan basite indirgenecek bir iş değildir.

29 Şubat 2020 Cumartesi
Web Tasarım ve Yazılım
Web Tasarım ve Yazılım

Web tasarım ve yazılım, dijital dünyada, markanın etkili olup olmayacağını belirleyen baş unsurlardan birisidir.

29 Şubat 2020 Cumartesi
Reklam Ajansları Nedir?
Reklam Ajansları Nedir?

Reklam ajansları genel olarak markanız için tüketici bir hedef kitlesi belirler. Tüketicilerin hedef kitlesinde ki uygun ortamların kullanılma sıklığını belirleyerek işinizi kolay hale getirirler.

29 Şubat 2020 Cumartesi
Ankara Web Tasarım Yazılım
Ankara Web Tasarım Yazılım

Ajans olarak sektörel bazda en uygun tasarımı yapmak için işimize önce sektörünüzü tanımaya çalışarak başlıyoruz. Ardından amaca en uygun, kurumsal kimlik çalışmasını en iyi yansıtan ve benzersiz işler çıkarmak için çok çalışıyoruz.

14 Şubat 2018 Çarşamba
Ankara Reklam Ajansları
Ankara Reklam Ajansları

Müşterilere ulaşmanın yollarının giderek arttığı günümüzde özellikle Ankara’da bulunan müşterilerimiz için dijital ve basılı reklamcılığın her alanında hizmet verebilen reklam ajansı olarak çok çalışıyoruz. Her alanda hedef kitlesine görünmek ve tanınmak isteyen müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek en sağlıklı çözümleri tespit ederek sunuyoruz.

3 Ocak 2018 Çarşamba
445 0 365