Yükleniyor...

Katalog Tasarımı

Katalog Tasarımı

Katalog, ürün veya hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize sunan bir grafik tasarım ürünüdür. Tasarımcılar olarak bizler için katalog tasarlarken en önemli şey yazı, resim ve renkler arasındaki uyumu sağlamaktır.

Bunun nedeni, katalog tasarımının basılı ve çevrimiçi baskı için bir şirket sunumunu hazırlamasıdır. Katalog, müşterilerinize sunduğunuz genel ürün veya hizmet yelpazenizi tanımlar ve en üst standartlarda tasarlanmalıdır.

Katalog formatı standart değildir ve müşteri taleplerine göre kolayca uyarlanabilir. Kataloğunuzun başlangıcında, potansiyel müşterileriniz şirketinizin kısa geçmişini veya arka plan hikayesini ve ardından bir çalışma portföyünü bulmalıdır.

Bir kataloğun nasıl görünmesi gerektiğine dair katı kurallar yoktur. Tamamen özelleştirilebilir ve katalog tasarımının güzelliği burada yatıyor. Ajans365 ekibi deneyimlerini, yaratıcılığını ve uzmanlığını kullanarak insanların ilgisini çekecek, ürün veya hizmetleriniz hakkında kolayca bilgi edinmelerini sağlayacak bir katalog oluşturur.

16 Ocak 2022 Pazar

Katalog

Tasarımı

KatalogTasarımı

katalog

tasarimi

KatalogTasarımı

Kurumsal Kimlik
Kurumsal Kimlik

İş dünyasında en çok yanlış anlaşılan terimlerden biri kurumsal kimliktir. Birçok kişi bu terimi logolarla birleştirir veya yanlışlıkla sadece bankacılık, hukuk veya teknoloji gibi sektörler için geçe

9 Haziran 2022 Perşembe
En iyi Ankara Reklam Ajansları
En iyi Ankara Reklam Ajansları

Kurulduğu yıldan bu yana dünya çapında ve ulusalda farklı sektörlerde adını duyurmuş birçok marka ile iş birliği yapıp, çalıştığı markaların, geleneksel ve dijital medyadaki tüm iletişim çalışmaları için bütünleşik pazarlama iletişimi stratejilerini kreatif yaklaşımlarla üretiyoruz.

1 Nisan 2022 Cuma
SOSYAL MEDYA AJANSLARI
SOSYAL MEDYA AJANSLARI

Günümüzde sosyal medyanın yaygınlaşması, kurum ve markaların müşterileri ile iletişime geçme imkanını da beraberinde getirmiştir.

23 Aralık 2021 Perşembe
Dijital Reklam Ajansında Aranacak 5 Şey
Dijital Reklam Ajansında Aranacak 5 Şey

Pazarlama dijital dünyaya gittikçe daha fazla kayarken, deneyimli bir dijital reklam ajansına ve sağlam bir dijital stratejiye sahip olmak her zamankinden daha önemli.

5 Aralık 2021 Pazar
445 0 365