Yükleniyor...

Katalog Tasarımı

Katalog Tasarımı

Katalog, ürün veya hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize sunan bir grafik tasarım ürünüdür. Tasarımcılar olarak bizler için katalog tasarlarken en önemli şey yazı, resim ve renkler arasındaki uyumu sağlamaktır.

Bunun nedeni, katalog tasarımının basılı ve çevrimiçi baskı için bir şirket sunumunu hazırlamasıdır. Katalog, müşterilerinize sunduğunuz genel ürün veya hizmet yelpazenizi tanımlar ve en üst standartlarda tasarlanmalıdır.

Katalog formatı standart değildir ve müşteri taleplerine göre kolayca uyarlanabilir. Kataloğunuzun başlangıcında, potansiyel müşterileriniz şirketinizin kısa geçmişini veya arka plan hikayesini ve ardından bir çalışma portföyünü bulmalıdır.

Bir kataloğun nasıl görünmesi gerektiğine dair katı kurallar yoktur. Tamamen özelleştirilebilir ve katalog tasarımının güzelliği burada yatıyor. Ajans365 ekibi deneyimlerini, yaratıcılığını ve uzmanlığını kullanarak insanların ilgisini çekecek, ürün veya hizmetleriniz hakkında kolayca bilgi edinmelerini sağlayacak bir katalog oluşturur.

16 Ocak 2022 Pazar

Katalog

Tasarımı

KatalogTasarımı

katalog

tasarimi

KatalogTasarımı

SOSYAL MEDYA AJANSLARI
SOSYAL MEDYA AJANSLARI

Günümüzde sosyal medyanın yaygınlaşması, kurum ve markaların müşterileri ile iletişime geçme imkanını da beraberinde getirmiştir.

23 Aralık 2021 Perşembe
Başarılı Bir E-Ticaret Sitesi
Başarılı Bir E-Ticaret Sitesi

Ajans 365 CS- Ankara Reklam Ajansı E-ticaret sektörü geçen yıl çarpıcı bir şekilde büyüdü! COVID-19 nedeniyle birçok ticari mağaza kapandı, bu arada tam tersini yapan birçok e-ticaret işletmesi var!

5 Aralık 2021 Pazar
Dijital Reklam Ajansında Aranacak 5 Şey
Dijital Reklam Ajansında Aranacak 5 Şey

Pazarlama dijital dünyaya gittikçe daha fazla kayarken, deneyimli bir dijital reklam ajansına ve sağlam bir dijital stratejiye sahip olmak her zamankinden daha önemli.

5 Aralık 2021 Pazar
REKLAM AJANSLARI
REKLAM AJANSLARI

İlk kabul edilen reklam ajansı 1786'da William Taylor'dı. 1800 yılında James 'Jem' White tarafından Londra, Fleet Street'te başlatılan bir diğer erken ajans, sonunda, geç saatlerde iflas eden bir işe

17 Kasım 2021 Çarşamba
445 0 365