Yükleniyor...

Kurumsal Kimlik Kılavuzu

Kurumsal Kimlik Kılavuzu

Kurumsal kimlik firmaların markalaşma yolunda en önemli etkenlerden biridir. Bir kurum veya işletmenin temel tasarımı olarak tanımlanan kurumsal kimlik tasarımları, hedef kitlenizin gözünde ilk aşamasını oluşturan tasarımlardandır. Bu yüzden çalışmaların profesyonel ve firmanızın yüzü ile uyum içerisinde olması oldukça önemli bir konudur. Kurumsal kimlik tasarımlarının firmanızın biçimine uygun olması firmanızın markalaşma sürecindeki en büyük yardımcılarındadır.  Birbirinden ayrı ve uyumsuz iletişim çalışmaları ile markalaşmak ve müşterilerin zihninde yer alabilmek oldukça zordur. Bu yüzden profesyonel bir destek alabilir, firmanızın kurumsal kimlik tasarımlarını oluşturabilirsiniz. Ajans 365 ise uzun yıllara dayanan deneyimleri sayesinde kurumsal kimlik tasarımlarının firmalar ya da kurumlar için ne kadar önemli olduğunun farkındadır. Bunun için de çalışmalarını bu doğrultuda yürütmektedir. Sizde etkili bir sosyal medya ajans yardımı almak istiyorsanız Ajans 365’in gerçekleştirdiği kaliteli ve etkili projelerden yararlanabilirsiniz. 

23 Mayıs 2021 Pazar

Kurumsal

Kimlik

Kılavuzu

KurumsalKimlikKılavuzu

kurumsal

kimlik

kilavuzu

KurumsalKimlikKılavuzu

kurumsal kimlik

kurumsal kimlik tasarımı


Katalog Tasarımı
Katalog Tasarımı

Tasarımcılar olarak bizler için katalog tasarlarken en önemli şey yazı, resim ve renkler arasındaki uyumu sağlamaktır.

16 Ocak 2022 Pazar
SOSYAL MEDYA AJANSLARI
SOSYAL MEDYA AJANSLARI

Günümüzde sosyal medyanın yaygınlaşması, kurum ve markaların müşterileri ile iletişime geçme imkanını da beraberinde getirmiştir.

23 Aralık 2021 Perşembe
Başarılı Bir E-Ticaret Sitesi
Başarılı Bir E-Ticaret Sitesi

Ajans 365 CS- Ankara Reklam Ajansı E-ticaret sektörü geçen yıl çarpıcı bir şekilde büyüdü! COVID-19 nedeniyle birçok ticari mağaza kapandı, bu arada tam tersini yapan birçok e-ticaret işletmesi var!

5 Aralık 2021 Pazar
Dijital Reklam Ajansında Aranacak 5 Şey
Dijital Reklam Ajansında Aranacak 5 Şey

Pazarlama dijital dünyaya gittikçe daha fazla kayarken, deneyimli bir dijital reklam ajansına ve sağlam bir dijital stratejiye sahip olmak her zamankinden daha önemli.

5 Aralık 2021 Pazar
445 0 365