Yükleniyor...

Kurumsal Kimlik Kılavuzu

Kurumsal Kimlik Kılavuzu

Kurumsal kimlik firmaların markalaşma yolunda en önemli etkenlerden biridir. Bir kurum veya işletmenin temel tasarımı olarak tanımlanan kurumsal kimlik tasarımları, hedef kitlenizin gözünde ilk aşamasını oluşturan tasarımlardandır. Bu yüzden çalışmaların profesyonel ve firmanızın yüzü ile uyum içerisinde olması oldukça önemli bir konudur. Kurumsal kimlik tasarımlarının firmanızın biçimine uygun olması firmanızın markalaşma sürecindeki en büyük yardımcılarındadır.  Birbirinden ayrı ve uyumsuz iletişim çalışmaları ile markalaşmak ve müşterilerin zihninde yer alabilmek oldukça zordur. Bu yüzden profesyonel bir destek alabilir, firmanızın kurumsal kimlik tasarımlarını oluşturabilirsiniz. Ajans 365 ise uzun yıllara dayanan deneyimleri sayesinde kurumsal kimlik tasarımlarının firmalar ya da kurumlar için ne kadar önemli olduğunun farkındadır. Bunun için de çalışmalarını bu doğrultuda yürütmektedir. Sizde etkili bir sosyal medya ajans yardımı almak istiyorsanız Ajans 365’in gerçekleştirdiği kaliteli ve etkili projelerden yararlanabilirsiniz. 

23 Mayıs 2021 Pazar

Kurumsal

Kimlik

Kılavuzu

KurumsalKimlikKılavuzu

kurumsal

kimlik

kilavuzu

KurumsalKimlikKılavuzu

kurumsal kimlik

kurumsal kimlik tasarımı


Kurumsal Kimlik
Kurumsal Kimlik

İş dünyasında en çok yanlış anlaşılan terimlerden biri kurumsal kimliktir. Birçok kişi bu terimi logolarla birleştirir veya yanlışlıkla sadece bankacılık, hukuk veya teknoloji gibi sektörler için geçe

9 Haziran 2022 Perşembe
En iyi Ankara Reklam Ajansları
En iyi Ankara Reklam Ajansları

Kurulduğu yıldan bu yana dünya çapında ve ulusalda farklı sektörlerde adını duyurmuş birçok marka ile iş birliği yapıp, çalıştığı markaların, geleneksel ve dijital medyadaki tüm iletişim çalışmaları için bütünleşik pazarlama iletişimi stratejilerini kreatif yaklaşımlarla üretiyoruz.

1 Nisan 2022 Cuma
Katalog Tasarımı
Katalog Tasarımı

Tasarımcılar olarak bizler için katalog tasarlarken en önemli şey yazı, resim ve renkler arasındaki uyumu sağlamaktır.

16 Ocak 2022 Pazar
SOSYAL MEDYA AJANSLARI
SOSYAL MEDYA AJANSLARI

Günümüzde sosyal medyanın yaygınlaşması, kurum ve markaların müşterileri ile iletişime geçme imkanını da beraberinde getirmiştir.

23 Aralık 2021 Perşembe
445 0 365